O nas

Twój azyl w willowej dzielnicy Warszawy

Wybór mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego warto podjąć ją z pomocą zaufanego dewelopera. W K2 Residential przejdziemy z Tobą cały proces inwestycyjny: od wyboru lokalizacji, przez wykonanie projektu, aż po otwarcie drzwi wymarzonego domu. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszej kadry; projekty realizujemy we własnym zakresie, zachowując najwyższą jakość materiałów i wykonania. Każda zakończona inwestycja napawa nas radością i satysfakcją – jesteśmy niezwykle dumni, oddając do dyspozycji klientów kolejne lokale, które dzięki swoim lokatorom wypełniają się domowym ciepłem i tworzą scenerię wielu szczęśliwych chwil.

40 lat doświadczeń

K2 Residential tworzą ludzie aktywnie działający na rynku nieruchomości już od 40 lat. Główną cezurą naszej działalności jest rok 1998 i otwarcie własnej pracowni projektów branży konstrukcyjnej. Wcześniej specjalizowaliśmy się w budowie jedno- i wielorodzinnych obiektów mieszkalnych. Uruchomienie pracowni, poparte doświadczeniem zdobytym dzięki posiadaniu udziałów w firmie projektowo-wykonawczej, zaowocowało powołaniem do życia firmy deweloperskiej.

Pasja i doświadczenie motywują nas do dalszego rozwoju, a K2 Residential rośnie w siłę. Od 1998 struktura firmy poszerzyła się o działy projektów, obsługi inwestycji, sprzedaży, doradztwa technicznego, księgowości, IT. Warto zaznaczyć, że na otwarcie czekają już kolejne!